Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Изток
319 500 €
624 887.69 лв.

(4 500 €, 8 801.24 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 23:26 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
71 m2
Етаж:
Партер от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Явлена Изток, представя на Вашето внимание двустаен апартамент в сграда , ситуирана в един от най-престижните и оживени столични квартали Изток. Локацията й е в атрактивен и
комуникативен район с бърз достъп до центъра на София, в непосредствена близост до парк Борисова градина, метростанция , болнични заведения, основни градски булеварди, училища и детски градини. Апартаментът е с площ - 71,00 кв.м., ЗС - 59,11 кв.м. и се състои от входно антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, складово помещение . Всички вложени материали са от най-висок клас качество, като са използвани и най-иновативните технологии в строителството.
Дограмата е със звукоизолиращ троен стъклопакект, която осигурява ефективна защита срещу течения, влага и шум. Сградата е решена с френски прозорци, пропускащи максимално количество естествена светлина. Изградена е с
окабеляване за последно поколение Smart home система. Сградата е с акт 16 от месец септември 2025 г. Има възможност за покупка на подземни гаражи и паркоместа на цени от 60000 до 70000 евро, без ДДС. (yavlenaCOM/161084).
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
С паркинг
За контакт:
0892514964
Брокер:
Анна Яръмова
0882/222 321, 02/45 11 827
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Изток
Обява: 1b177887678800365

319 500 €
624 887.69 лв.
История на цената
(4 500 €, 8 801.24 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Изток